Kontakt: 665 438 537 | kontakt@softskills.edu.pl

Klient indywidualny

Proponujemy Ci grupowe szkolenia i indywidualne konsultacje na wybrany przez Ciebie temat.

Szkolenia otwarte

Realizujemy szkolenia otwarte, w których może uczestniczyć każdy zainteresowany. Szkolenia, które będą miały aktualnie otwarty nabór, będą zawierały szczegółowe opisy, czego mają dotyczyć, ile będą trwać i czego mają Cię nauczyć. Szkolenia odbywają się w niewielkich grupach - od 8 do maksymalnie 16 osób, żebyśmy mogli jak najefektywniej wykorzystać ten czas.

Szkolenia mają formę aktywną

Co oznacza, że będziemy wykonywać różne ćwiczenia, wykorzystywać gry i symulacje, dyskutować i wymieniać się doświadczeniami. Wszystko po to, żebyś nie tylko lepiej zapamiętał temat szkolenia, ale żebyś na własnej skórze mógł odczuć dane zagadnienie i przećwiczył konkretne umiejętności.

Konsultacje indywidualne

Konsultacje mają formę indywidualnych spotkań, podczas których pracujemy nad interesującym Cię tematem. Możliwe są spotkania stacjonarne i te w formie online (np. poprzez Skypa). Podczas konsultacji nie tylko rozmawiamy na określony temat i szukamy rozwiązań, ale także będziesz miał do wykonania zadania, które będą miały pomóc Ci w analizie obecnej sytuacji. Możliwy jest cały cykl konsultacji i wsparcie między poszczególnymi spotkaniami.

OKAZYWANIE EMOCJI

Codzienne sytuacje wzbudzają w nas różne emocje. Część z nich chętnie okazujemy, a nad częścią próbujemy zapanować, by nie ujrzały światła dziennego. Czy takie ukrywanie emocji nam sprzyja? A jeśli nie, to w jaki sposób je okazywać, kiedy nie zawsze jest to możliwe? Zanim jednak dojdziemy do samego okazywania emocji, warto zastanowić się najpierw nad tym, co dokładnie w danym momencie odczuwamy i z czego to wynika.

ROZMOWA REKRUTACYJNA

Rozmowa rekrutacyjna to dla wielu osób sytuacja stresująca. Z jednej strony należy się wykazać wiedzą i konkretnymi umiejętnościami związanymi z danym stanowiskiem. Z drugiej warto pokazać, że jest się człowiekiem godnym zaufania i skorym do współpracy. Jak przygotować się do takiej rozmowy? Jak pokazać się od jak najlepszej strony, ale nie przesadzić?

RADZENIE SOBIE ZE STRESEM

Stres to nieunikniona część naszego życia. Ale czy na pewno? i czy stres naprawdę musi wpływać na nas destrukcyjnie? Ten temat konsultacji jest dla Ciebie, jeśli nie potrafisz poradzić sobie ze stresem, jeśli Cię paraliżuje i wpływa na Twoje zachowanie oraz relacje z innymi ludźmi. Sprawdzimy, co jest dla Ciebie stresorem, dlaczego i znajdziemy sposób, jak to zmienić.

RELACJE Z INNYMI

Chcemy żyć w zgodzie. Nie chcemy się kłócić, czasami pewne sprawy wolimy przemilczeć, żeby nie zepsuć jakiejś relacji. W efekcie na dłuższą metę czujemy się rozdrażnieni, a relacje się mimo to się pogarszają. W jaki sposób pracować nad relacjami z innymi? Jak ze sobą rozmawiać? Jak się wobec siebie zachowywać?

WYZNACZANIE i DĄŻENIE do CELU

Wyznaczasz sobie cel, ale okazuje się, że jego realizacja jest trudniejsza niż wydawało się na początku. Zaczynasz zadawać sobie pytanie, dlaczego tak opornie Ci to idzie, a ostatecznie rezygnujesz. Jeśli ten opis pasuje do Twojej obecnej sytuacji, to sygnał, że warto popracować nad swoim celem: nad jego prawidłowym wyznaczeniem -  a popełniamy przy tym trochę błędów - i nad tym, by mimo pojawiających się zwątpień czy trudności, móc ten cel osiągnąć.

FAQ

Kiedy i gdzie będą odbywać się szkolenia?

Wszystkie daty wraz z dokładnym adresem, gdzie będzie się odbywać konkretne szkolenie, znajdziesz na tej podstronie. Poszczególne linki przeniosą Cię do możliwości zapisu czy zakupu biletu.

W jakich miastach realizowane są szkolenia i konsultacje?

Firma ma swoją siedzibę w Rzeszowie i działa głównie na Podkarpaciu. Istnieje jednak możliwość zorganizowania szkolenia i konsultacji w innych miastach w Polsce. Jeśli chcesz, żebyśmy zrealizowali warsztaty w Twoich okolicach, wyślij maila z pytaniem na adres: kontakt@softskills.edu.pl lub zadzwoń pod numer: 665 438 537. Konsultacje mogą być także zrealizowane w ormie online - np. przez Skypa.

W jaki sposób prowadzone są szkolenia?

Szkolenia prowadzone są w formie warsztatowej. Nie jest to wykład ani prelekcja - wykorzystywane są aktywne metody, żebyś mógł uczyć się przez doświadczenie i w trakcie szkolenia zdobywać konkretne umiejętności.

To jedyne tematy konsultacji?

Nie, to są najczęściej wybierane propozycje. Jeśli potrzebujesz konsultacji z innego tematu, wyślij maila na adres ' kontakt@softskills.edu.pl lub zadzwoń pod numer: 665 438 537. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my odpowiemy czy ten temat leży w naszych kompetencjach i czy będziemy mogli Ci pomóc.

Jak zapisać się na konsultacje?

Wyślij do nas maila na adres: kontakt@softskills.edu.pl lub zadzwoń pod numer: 665 438 537. Po otrzymaniu zapytania, skontaktujemy się z Tobą, żeby ustalić termin, temat konsultacji oraz miejsce - czy chcesz spotkać się u siebie, poza domem czy online.

Czy po zakończonym szkoleniu otrzymam certyfikat?

Na zakończenie zajęć otrzymasz zaświadczenie potwierdzające Twój udział w szkoleniu.

Jaki jest koszt konsultacji?

Jeśli potrzebujesz jednorazowej konsultacji z określonego tematu, jest to koszt 150 zł. Jeśli natomiast potrzebujesz całego cyklu spotkań i dłuższego wsparcia w realizacji danego zadania, koszt jest do ustalenia podczas pierwszego bezpłatnego i niezobowiązującego spotkania - w formie stacjonarnej lub online. Ustalamy wtedy dokładne zasady naszej współpracy oraz jej koszty, a Ty zdecydujesz czy taka forma i jej cena Ci odpowiada.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadaj pytanie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.