Kontakt: 665 438 537 | kontakt@softskills.edu.pl

O firmie

SoftSkills to połączenie wiedzy, umiejętności i dotychczas zdobytego doświadczenia.

Kim jesteśmy?

SoftSkills to kolejny krok na drodze rozwoju. Obecnie wszystkie usługi realizuję osobiście ja - Irena Powroźnik. Do tej pory - od 11 lat - pracowałam jako freelancer prowadząc szkolenia z kompetencji miękkich dla różnych grup docelowych. Fascynuje mnie praca z ludźmi i odkrywanie znajdującego się w nich potencjału.

Aktywne metody pracy

Każde szkolenie ma aktywną formę. Nie jest to wykład, prelekcja, a nauka przez doświadczenie. Ważne jest to, żebyś mógł porównać teorię z praktyką, żebyś przećwiczył określone kompetencje i wyciągnął wnioski z tego, czego doświadczysz.

Szyte na miarę

Zarówno szkolenia, jak i wsparcie oraz konsultacje dopasowane są do Twoich potrzeb. Dlatego tak ważne jest ich zbadanie, zweryfikowanie oczekiwań oraz tego, jaki cel ma zostać osiągnięty.

Autorskie projekty

By te cele udało się nam wspólnie osiągnąć, niezwykle istotne jest dopasowanie do Twoich potrzeb i obecnej sytuacji. Żeby to zrobić, każda usługa oparta jest o autorskie pomysły - projekty, gry, scenariusze, które bazują na wiedzy i doświadczeniu firmy.

Wiem, jak ważne - i często niedoceniane - są umiejętności miękkie i społeczne. Narasta wokół nich dużo mitów, pojawia się wiele niekorzystnych skojarzeń i negatywnych emocji. Tymczasem każdego dnia każdy z nas znajduje się w sytuacjach, zarówno prywatnych, jak i zawodowych, w których umiejętności te okazują się kluczowe.

Chcę pokazywać, że nad sobą, nad relacjami z innymi, nad własnym rozwojem, warto pracować. Im większą mamy świadomość tego, co sami potrafimy i rozumiemy to, co nas otacza, tym efektywniejsi jesteśmy.

Wszystko dla Ciebie i Twojego biznesu

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.